Sotto's Zottegem

donderdag 15 juli 2021

ROBE

Beta

Belgian tech awards

vlaamse_overheid

Over #beta21

De coronacrisis zorgde voor een ongeziene schokgolf in onze mooie sector. Freelance techniekers zagen hun anders volle agenda volledig leeglopen. Wat de toekomst brengt kunnen we nog niet voorspellen, maar wat we wel weten is dat deze mensen in de toekomst nog een belangrijke rol zullen spelen in de relance van de event sector.

Waar?

Sotto's
Ter kameren 4, 9620 Zottegem

Wanneer?

donderdag 15 juli 2020

#beta21 awards

8 CATEGORIEEN
16 AWARDS

Klik op een categorie voor meer info.

01. Sound

In deze categorie worden 2 awards uitgereikt: Sound engineer & FOH-mixer

01. Sound

Deze erkenning gaat naar de man of vrouw die zich in de afgelopen 24 maanden heeft weten te onderscheiden op een sound-productie.

De awards worden uitgereikt door:

  • Jan De Brucker (XLR)
  • Neel Swinnen (Face)
  • Peter Claes (Master Claes)

02. VIDEO/Mediaserver

In deze categorie worden 3 awards uitgereikt: operator, projectionist en LED technieker

02. VIDEO/Mediaserver

Deze award gaat naar de man of vrouw die zich in de afgelopen 24 maanden heeft weten te onderscheiden op een video-productie.

De awards worden uitgereikt door: 

  • Jo Pauly (Visual Solutions)
  • Jordi Vandekerkhof (More To Show)

03. RIGGING

In deze categorie wordt er 1 award uitgereikt: Rigger of Motion-technieker

03. RIGGING

Deze prijs gaan naar de man of vrouw die zich in de afgelopen 24 maanden heeft weten te onderscheiden op een productie waar rigging in was opgenomen.

De awards worden uitgereikt door: 

  • Bart De Smet (AED)
  • Serge Platel (Voorzitter beroepsfederatie Festivals)

04. SPECIAL FX

In deze categorie wordt er 1 award uitgereikt: Special FX-technieker

04. SPECIAL FX

Deze erkenning gaan naar de man of vrouw die zich in de afgelopen 24 maanden heeft weten te onderscheiden op een productie waar Special FX werd toegepast.

De awards worden uitgereikt door: 

  • Steven Martin (Architects of emotions)

05. DESIGN

In deze categorie wordt er 1 award uitgereikt: designer

05. DESIGN

Deze onderscheiding gaat naar de man of vrouw die zich in de afgelopen 24 maanden heeft weten te onderscheiden op een productie waar het design écht het verschil maakte.

De awards worden uitgereikt door: 

  • Thomas Boets (LDP)

06. STAGE

In deze categorie worden er 3 awards uitgereikt: podiumbouwer, decorbouwer en roadie/stagehand

06. STAGE

Deze erkenning gaat naar de man of vrouw die zich in de afgelopen 24 maanden heeft weten te onderscheiden op een productie waar de stage een belangrijke meerwaarde was.

De awards worden uitgereikt door: 

  • Jurgen Nuytemans (Tomorrowland)
  • Andy Verhaeghe (Afix)
  • Bart De Coensel (Production Box)

07. LIGHT

In deze categorie worden er 3 awards uitgereikt: light operator, laser operator, light technieker

07. LIGHT

De prijs gaat naar de man of vrouw die zich in de afgelopen 24 maanden heeft weten te onderscheiden op een light-productie.

De awards worden uitgereikt door:

  • Stefaan Windey (Beglec)
  • Geert Custers (Face)
  • Bram Declerck (Robe)

08. BROADCAST

In deze categorie worden er 2 awards uitgereikt: camera-operator en drone-pilot/director

08. BROADCAST

De prijs gaat naar de man of vrouw die zich in de afgelopen 24 maanden heeft weten te onderscheiden op een productie.

De awards worden uitgereikt door: jury binnenkort raadpleegbaar.

#beta21 news

Onze tweede presentatrice is ook bekend!

Vandaag melden wij (uiteraard met evenveel trots als gisteren) dat onze tweede presentatrice ook bekend is en dit is niemand minder dan Virginie Claes!

Onze eerste presentatrice van de Robe Beta awards 2021

Met veel trots maken wij onze presentatrice bekend namelijk niemand minder dan Justine De Jonckheere.

Inschrijvingen

Trots op een productie waaraan jij hebt meegewerkt?

Wil jij jouw werk en project op 15/7/2021 in de schijnwerpers plaatsen?
Opgelet: Schriftelijke goedkeuring van de opdrachtgever vereist!

Inschrijven

#BETA21

Met dank aan

Onze partners

Nog vragen?

Contacteer ons voor meer informatie!